Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Помадата На д - р Бел, Помада Де Ла Кампана - Сува Кожа-Мелазма 2. оз

Помадата На д - р Бел, Помада Де Ла Кампана - Сува Кожа-Мелазма 2. оз

DEN 103.84
 

Достапно.
Од стока

Маст помада Де Ла Кампана е одличен крем за нега на кожата за лице и тело. Тоа ќе ви помогне да го исчистите лицето, да го омекнете и да го заштитите. Нашиот производ е идеален и за ревитализација на испуканата кожа, како и за измазнување, навлажнување и хидратација на сувата кожа. Помада Де Ла Кампана беше формулирана за да помогне да се намали штетата од изложување на сонце и да се смират некои иритации. Мастата, Помада Де Ла Кампана, е традиција со години за многумина од нас кои бараат решение за непријатноста на дехидрираната кожа. Помада Де Ла Кампана Од Д-р Бел ќе ја направи вашата кожа сјајна! За оптимални резултати, Д-р Бел Помада треба да се користи 1 до 3 пати на ден за лекување на иритации на кожата, но не треба да се користи подолго од една недела. Помада Де Ла Кампана создава заштитен слој кој спречува губење на влага и ги одржува меките раце, стапала и лакти. Одлична маст за кожа која може да помогне во подобрување на темните дамки, стапалата на врана и испуканата кожа во пределот на лицето. Нашата формула нема да ви ги затне порите на лицето! По користењето на нашата маст, вашата кожа нема да биде мрсна, но ќе биде навлажнета!. Овој хранлив мелем помага да се промовира заздравувањето и да се спречи инфекцијата додека кожата се храни и хидрира. Помада Де Ла Кампана ќе ја остави вашата кожа да се чувствува и да изгледа хидрирана и убава. Одлично за сува кожа!.

За производот

Купувачите избираат и