Мебел Заштитник Стол Велур Сина

Мебел Заштитник Стол Велур Сина

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Заштитете го вашиот прекрасен стол од домашни миленици, деца и несреќи, со Овој Заштитник За Мебел харпер лејн. Овој заштитник за мебел е стил на завеса и доаѓа во тен, сина и сива боја, за да одговара на вашиот домашен декор и ентериер. На насловната страница може да се мијат полесно од вашиот вистински мебел, ќе заживее вашата соба, и ќе го задржи вашиот стол во потрага нови и чисти. Карактеристики : Материјал : Вештачко Микро Полнење велур : 100 проценти полиестер Вклучува Еден стол Заштитник за мебел Машина за перење Изработена Во Кина Димензии : 75 инчи широк x 65 инчи долг заштитник за Стол одговара на повеќето фотелји До 65" широк Мебел Заштитник Стол Велур Сино.

За производот

Купувачите избираат и