Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Подобри домови и градини Валанс, градинарско жито - внатре внатре

Подобри домови и градини Валанс, градинарско жито - внатре внатре

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Разбудете ја вашата кујна со подобри домови и градини Валанс во која има печатење во градина со жито. Секоја валенција мери 60 in. X 14 in. Џебот на шипката за нивоа мери 3 инчи за лесно тресење, што ги прави овие парчиња едноставни да висат на декоративна или традиционална шипка за прозорец (не е вклучено). Оваа подобра домови и градини Валанс е украсена со елегантен принт на градина со жито. Тој нуди едноставен начин за ажурирање на кујна, јадење област и други прозорци со компатибилна големина. Подобри домови и градини Валент е машинско миење и суво за лесна нега и чистење, содржината на ткаенина е 90% полиестер и 10% постелнина. Валентот на прозорецот ви овозможува да ја исечете рамката што може да помогне во контролата на сончевата светлина што доаѓа во собата. Подобри домови и градини Валанс, градинарско зрно - 60 in. X 14 in. Pockеб на прачки мери 3 инчи за лесно тресење, што го прави ова парче едноставно да се обеси. Машинско миење и суво за лесна нега. Секоја валенција мери 60 инчи широки и 14 инчи долги. Содржина на ткаенина 90% полиестер и 10% постелнина.

За производот

Купувачите избираат и