Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Fenalun Blue Modern 5'3 7'3 килим во областа

Уметнички ткајачи Fenalun Blue Modern 5'3 7'3 килим во областа

DEN 1600.00
 

Достапно.
Од стока

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Феналун, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,61 ". Безбеден пат на отворено : Не. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален тип на вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја приврзаната приврзаност кога е можно. И рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје, игротека, детска соба. Препорачана е подлога за теписи.

За производот

Купувачите избираат и