Доктор Крекер Класиќ Скејкерс Крекери, Оз

Доктор Крекер Класиќ Скејкерс Крекери, Оз

DEN 60.48
 

Достапно.
Од стока

Докторот испорачува. Семињата и цели зрна се преполни со виталност, протеини, растителни влакна и есенцијални масни киселини. Тие се нутритивна централа на природата и основата на наградуваните вкусови на д-р Крекер. Со лекарот Кракер Класиќ 3 крекери за грицки, добивате богат, тост вкус на органски одгледувани цели зрна и цели семе, како и изобилство на растителни протеини, здрави влакна на срцето и суштински микронутриенти. Сето ова е во срдечен крекер што може да се ужива сам или спарен со скоро било што. Кога станува збор за здрава добрина на целото зрно спакувано во занаетчија печен и вкусен крекер, доктор Крекер. Доктор Кракер Класиќ 3 Крекери за грицки : 14 грама цели зрна. Цели семе. Сите природни. 14 грама протеини. Добар извор на влакна. Занаетчија. Не GMO верификуван; УСДА органски.

За производот

Купувачите избираат и