Клика Машки Краток Ракав Мраз Пике Перформанси Голф Поло

Клика Машки Краток Ракав Мраз Пике Перформанси Голф Поло

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

100% полиестерска мрежа,ребро плетена јака, напред рамо, отворени ракави, плакета со три копчиња, задна полумесечина, целосно залепен спој на вратот 100% полиестерско ребро плетена јака напред рамо отворени ракави со три копчиња назад полумесечина целосно залепена Машина За шиење На вратот.

За производот

Купувачите избираат и