Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Висконсин Баџерс Бин торба за фрлање

Висконсин Баџерс Бин торба за фрлање

DEN 1599.84
 

Достапно.
Од стока

Покажете му на вашиот тим гордост на следната забава или домашна забава со официјално лиценцираниот Висконсин Баџерс Бин торба. Оваа игра вклучува две целни табли од 24- x 36-инчи со врежан дизајн на дрво и осум торби со грав на грав на логото на тимот. Одборите велкро заедно и имаат рачки за носење за да можете да ја преземете играта каде и да треба да одите. Оценете го победничкиот допир со вашите пријатели и семејство додека вашиот тим постигнува постигнува на теренот со ова лесен за поставување, лесен за играње комплетна игра со торбички со грав. Висконсин Баџерс Грав торба за фрлање Игра : 2 2 'x 3' 2-тони табли за лого на тимот. Вклучени се 8 12 мл торби за грав, 4 основни бои и 4 секундарни бои. Официјално лиценциран производ. Ракувајте се прикачени на таблата за да ја направите играта лесна за транспорт. Игра табли Велкро заедно. Чанти од грав, складирани помеѓу табли со вел, кога играта не се игра. Преклопни нозе за лесно складирање.

За производот

Купувачите избираат и