Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Декмод 58 34 Црна Метал Велосипед Фиоки Конзола Маса Со Кафеава Дрво Врвот, 1-Парче

Декмод 58 34 Црна Метал Велосипед Фиоки Конзола Маса Со Кафеава Дрво Врвот, 1-Парче

DEN 1919.84
 

Достапно.
Од стока

Декмод 58" х 34 " Црн Метал Велосипед 3 Фиоки Конзола Маса Со Кафеав Дрво Врвот, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Донесете завршен допир во вашиот дом со привлечна жалба со оваа маса за конзоли. Цврста и долготрајна конструкција за долгогодишно уживање. Оставете поканувачки прв впечаток со оваа маса за конзоли за велосипеди и украсете ја со свежо исечено цвеќе во керамичка вазна под големо правоаголно ѕидно огледало. Оваа ставка бродови во 1 картон. Црна конзола маса карактеристики 3 фиоки со 25 фунти ограничување на тежината. Уникатен акцентен мебел кој е совршено надополнување на секој еклектичен внатрешен дизајн. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 25 килограми. Ова е единствена маса за влез во црна боја. Фарма стил. Внесете го вашиот дом со пријатен шарм, каде што издржаните текстури, рустикалните завршетоци и топлите земјени тонови создаваат здрава атмосфера. Голема маса за конзоли за велосипеди е изработена со цврсто железо и дрво и материјал од мдф. Табелата за конзоли на фарма нагласува природна кафеава завршница од дрво со рамка за црн велосипед од јаглен. Црна метална конзола маса располага со реплика на велосипед структура поддршка 3 фиоки и кошница кабини. Табелата на конзолата е со димензии 58,0 l x 14,5 W x 33,5 H инчи и тежи 30,0 lbs. Оваа конзолна маса нагласува правоаголна рамка завршница на врвот на велосипедската скулптура. Избришете ја со сува крпа. Дрвени рамки за маса со врежани фиоки се прикачени на самостојна метална скулптура за велосипеди. Фарма стил. Декмод 58" х 34 " Црн Метал Велосипед 3 Фиоки Конзола Маса Со Кафеав Дрво Врвот, 1-Парче прави совршен додаток на секој дом.

За производот

Купувачите избираат и