Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класичен Капчиња Конец Големина тетка Лидија Џамбо, Мултипакет на 4

Класичен Капчиња Конец Големина тетка Лидија Џамбо, Мултипакет на 4

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

ТЕТКА ЛИДИЈА-Џамбо Капчиња Памук. Навистина економија поставена, над 1,5 милји капчиња памук! Користете на покривки, крпи за маса, лигавчиња, облека, додатоци и многу повеќе. Содржина : 100% мерцеризиран памук. 2730ид/2495м на 7/1, 5 мм капчиња кука. Грижа : нежен циклус на машинско перење, топла вода, без белило, добро исплакнете и веднаш извадете, превртете во крпа и блокирајте. Увезени. ТЕТКА ЛИДИЈА-Џамбо Капчиња Памук. Навистина економија поставена, над 1,5 милји капчиња памук! Користете на покривки, крпи за маса, лигавчиња, облека, додатоци и многу повеќе. Содржина : 100% мерцеризиран памук. 2730ид/2495м на 7/1, 5 мм капчиња кука. Грижа : нежен циклус на машинско перење, топла вода, без белило, добро исплакнете и веднаш извадете, превртете во крпа и блокирајте. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и