Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рејбестос Елемент Кочница Црева Одговара изберете: 1992-КРАЈСЛЕР ЛЕБАРОН, 1994 - ДОЏ КАРАВАН

Рејбестос Елемент Кочница Црева Одговара изберете: 1992-КРАЈСЛЕР ЛЕБАРОН, 1994 - ДОЏ КАРАВАН

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат по деловите за сопирачките кои се иновативни, сигурни и безбедни, што не прави глобален лидер во автомобилскиот резервен пазар. Со историја на брендови која датира од 1902 година, Рејбестос обезбедува искуство, останувајќи моќ и бренд на кој можете да му верувате. Нашиот посветен тим на квалитетни инженери работи неуморно за да се осигура дека секој производ што го дизајнираме, вклучувајќи триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, се совпаѓа или надминува ое форма. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Фитинзите со двојно стегање обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 1992-1995 КРАЈСЛЕР ЛЕБАРОН 1992.1994-1995 ДОЏ КАРАВАН 1992-1995 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 1992-1995 ПЛИМУТ ВОЈАЏЕР 1992-1995 ПЛИМУТ ГРАНД ВОЈАЏЕР 1992-1995 ПЛИМУТ ПРИЗНАНИЕ 1992-1993 КРАЈСЛЕР ЊУ јоркер 1992-1995 доџ СПИРИТ 1992-1994 ДОЏ СЕНКА 1992-1993 ДОЏ ДИНАСТИЈА 1992-1994 ПЛИМУТ САНДЕНС 1992-1993 ДОЏ ДЕЈТОНА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и