Жени Обични Сандали Клин Чевли Летни Чевли За Ремен За Глуждот Платформа Чевли

Жени Обични Сандали Клин Чевли Летни Чевли За Ремен За Глуждот Платформа Чевли

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Летните женски сандали со велкро дизајн, лесни за вклучување и исклучување.Шупливиот дизајн ги прави летните сандали поелегантни и модни.Нелизгачки гумен ѓон отпорен на абење,нудат рамнотежа и стабилност за цел ден работен мек синтетички горен дел. Гумен ѓон отпорен на абење што не се лизга. велкро дизајн. Петицата мери приближно 2,08 инчи. Шупливи надвор дизајн. Лесно се зема и исклучува.

За производот

Купувачите избираат и