Bazzill Картичка Купуваат Тешка Категорија Картон 8.5 X11 - Бонбони Копчиња

Bazzill Картичка Купуваат Тешка Категорија Картон 8.5 X11 - Бонбони Копчиња

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

БАЗИЛ - Основи Хартија. Овој пакет содржи дваесет и пет идентични листови од 8-1/2х11 инчен картон со цврста боја. Достапно во различни бои (секоја продадена одделно). Увезени. Bazzill Картичка Купуваат Тешка Категорија Картон 8.5 "X11" - Бонбони Копчиња.

За производот

Купувачите избираат и