Персонализирано име ѓердан со срце и опашка. Монистра и родиум на прво првично и срце

Персонализирано име ѓердан со срце и опашка. Монистра и родиум на прво првично и срце

DEN 608.00
 

Достапно.
Од стока

Задебелени, светли и убави се првите зборови што ми паѓаат на ум кога го гледаат овој зачудувачки ѓердан со родиум со монистра. Комплетно покриена во искра, чудесното сценарио, со монистра и родиум на првата буква, сјае и е нагласена од срцето со монистра и украсена опашка од родиум што ја потенцира таблата со името. Сенката на позадината привлекува уште поголемо внимание на ова треперливо 14 килограми жолто злато над стерлинг сребрен ѓердан со создавање контраст зад брадата буква и правење на секоја буква поп. Inенски, прекрасен и целосно прилагодлив, можете да го персонализирате овој ѓердан со родиум со родиум со монистра со најмногу 12 карактери. Вклучен со секој шарм е синџир на врски 18 "кој е прицврстен од двете страни на таблата со име. За возрасни жени. Персонализирајте го овој ѓердан до 12 карактери. Областа за персонализација е приближно 7/8 инчи H од 2 инчи W. Прва буква волја волја Секогаш бидете капитал, следните букви ќе бидат мали букви. Должина на ланецот : 18 “. Направено од Стерлинг Сребрена. За возрасни жени.

За производот

Купувачите избираат и