Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ханес Невидлива Чипка Хипстер Гаќи, Пакет

Ханес Невидлива Чипка Хипстер Гаќи, Пакет

DEN 191.84
 

Достапно.
Од стока

Долна облека толку лесна и удобна што ќе заборавите дека ги имате. Лесната мрежа што дише ја отстранува влагата за да ви помогне да бидете ладни. Хипстерскиот стил убаво ги прегрнува колковите со ниско вклопување и пошироки страни со одлична покриеност на седиштата. Микрофибер се протега и се движи со вас. Појасот од чипка лежи рамно за удобно, невидливо вклопување. Мазните ленти за нозе помагаат да се елиминираат линиите на гаќичките. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Достапно во удобен 4-Пакет. Широк, чипка појас лежи рамно. Мазен Микрофибер. Нема Линии За Гаќи. 4 начин истегнување се движи со вас. Нема Возење Нагоре. Без ознаки.

За производот

Купувачите избираат и