Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американски Екипаж Суперлепак, 3. оз

Американски Екипаж Суперлепак, 3. оз

DEN 95.68
 

Достапно.
Од стока

Американски Екипаж Суперлепак е производ за стилизирање на коса кој е дизајниран да обезбеди силно држење за фризури кои бараат голема контрола. Производот доаѓа во сад од 3,3 мл и обично се користи во мали количини за да обезбеди силно, трајно задржување. Исто така, најчесто се користи за создавање неуреден, текстуриран изглед и е погоден за сите типови коса. Лесно се нанесува и може да се користи на влажна или сува коса. Производот лесно се мие и со вода и шампон.Американскиот Суперлепак За Екипаж е производ за стилизирање на косата дизајниран за силно држење во контејнер од 3,3 мл кој обично се користи во мали количини за трајно држење, може да се користи за создавање неуреден, текстуриран изглед погоден за сите типови на коса лесен за нанесување на влажна или сува коса лесно измиена со вода и шампон. Класичен Гел За Коса Со Суперлепак Од Американска Екипа за Мажи, 3,3 мл : Класичен Гел за Гел За Коса Со Суперлепак 3,3 мл за Мажи 100% автентичен никогаш не тропајте. Долготраен навлажнувач, спречува оштетување на косата, ја згуснува косата и го подобрува сјајот и сјајот. Обезбедува силно, трајно задржување. Многу.

За производот

Купувачите избираат и