Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Дишење Микро-Мрежа Кратка Долна Облека, Пакет

Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Дишење Микро-Мрежа Кратка Долна Облека, Пакет

DEN 263.68
 

Достапно.
Од стока

Одговара За Мене Со Плод на Разбој Микро-мрежните гаќички Што Дишат Се токму она што ви треба за да ви помогнат да останете ладни и свежи во текот на целиот ден. Овие гаќички се направени со ткаенина што дише, микро-мрежа што го поддржува протокот на воздух, но е доволно скромна за да се осигура дека сте целосно покриени. Не само што овие гаќи ќе ве одржуваат да се чувствувате најдобро цел ден, тие се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста. Меките ленти за нозе и мазниот појас обезбедуваат дополнителна удобност, и како и секогаш, нашата долна облека е без ознаки и изработена со 100% памучна облога за дополнителна мекост. Одговара За Мене гаќичките се дизајнирани да одговараат на вашите облини и нудат крајна удобност. Резервирајте ги овие гаќички со ова погодно пакување 6! Одговара За Мене Со Овошје На Разбој Женска Плус Кратка Долна Облека Што Дише Микро-Мрежа, 6 Пакувања : микро-мрежа што Дише. 6 пакет. Кратко. Лесна ткаенина што дише за да бидете ладни. 100% памук лагер. Мазен, удобен појас. Таг-слободен. Одговараат за мене е #1 Во Целосна Слика Жените?с Гаќи (Нпд Група/Услуга За Следење На Мало, Продажба НА Единици Во САД, 12 Месеци Завршувајќи јули 2019 година). 93% Полиестер, 7% Спандекс. 6дбмбрп.

За производот

Купувачите избираат и