Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Дома Најважен Висок Дише Целосна Големина Ќебе За Кауч Топло И Дише

Ќебе, Фрли Ќебе Фланелен Ќебиња Кралицата Големина, Шема Печатење Дома Најважен Висок Дише Целосна Големина Ќебе За Кауч Топло

DEN 239.84
 

Достапно.
Од стока

Секогаш сме посветени да ви донесеме бескрајна топлина, мекост и пријатност, за да можете да се чувствувате удобно во секојдневниот живот и дополнително малку шик за домашен декор. Потрајни. ☘€Разноврсна Употреба : Совршен За гушкање на каучот, софата, креветот додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или во студеното кино или имате удобна дремка во вашата работа. Потрајни и дише од памукот, овие ќебиња се дамки, се намалуваат, бледнеат и отпорни на мирис. ☘●Постојат 4 Големини за Избор : XXS-31.Qw големина️ ● XXS - 31.Qurvly подобрена Издржливостправено Со неспоредлив квалитет.`+ Изберете Го Вашиот Стилсо 4 богати големини за избор, сигурно ќе најдете нијанса што одговара на вашиот стил!`+ Направени Да Траатшоп со доверба знаејќи дека овие ќебиња се изградени да траат. Падне сува ниска.Quleptable достапни во повеќе големини и бои, ова ќебе доаѓа во празничен пакет подготвен за подароци, што го прави ова ултра-меко ќебе за Мајка совршен подарок За Денот на Мајката. Сите производи што ги нудиме се внимателно развиени, добро изработени и постојано ажурирани. Без избледување, без деформација, без брчки, без пилинг после миење. Едноставно фрлете го ќебето во машината за перење, измијте го во ладна вода со слични бои и исушете го на тивок оган. ☘●Лесен За Нега Q : машина за перење.Антистатичката завршница ефикасно ќе ја подобри состојбата на статиката.

За производот

Купувачите избираат и