Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Активното машко холивудско летало со тенок фармерки, големини на половината 30 - 38

Активното машко холивудско летало со тенок фармерки, големини на половината 30 - 38

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Тенок вклопување, допир на стрии и исто како што ги имате вашите нови фармерки. Фармерките со активни флакс во Холивуд се удобно стилски и имаат потег-со тоа што сигурно ќе ги сакате. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Тенок вклоп; Тенок низ бутот, коленото и ногата. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Активна-флекс ткаенина. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки тенок се вклопуваат активни флексибилни фармерки од Холивуд.

За производот

Купувачите избираат и