Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Изведба на ерл 176010ерл Повеќенаменски О-Прстен

Изведба на ерл 176010ерл Повеќенаменски О-Прстен

DEN 1439.84
 

Достапно.
Од стока

Буна Н О-Прстен, Фитинг Големина 10, Пакет од 5; ерл акции о-прстен печати во традиционалната БУНА Н синтетичка гума. Соединението БУНА е компатибилно со повеќето горива, хидраулични течности и мазива до температурна граница од 275° F.; Синтетички Гумен О-Прстен. Компатибилен со Најмногу Горива. Компатибилен со хидраулична Течност. Компатибилен w/Подмачкување ДО 275°F.

За производот

Купувачите избираат и