Вредност 11 Хибриден Душек Од Гел Мемориска Пена И Џебна Пружина, Кралица

Вредност 11 Хибриден Душек Од Гел Мемориска Пена И Џебна Пружина, Кралица

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Млили Вредност 11 "Хибриден Душек Од Гел Мемориска Пена И Џебна Пружина, структура Со Клуч На Кралицата : 1" Ткаенина Ватиран Капак + 2 "Гел Аеро Фузија Мемориска Пена + 8" Индивидуални Џебни Пружини. - Големина На кралицата : 80 "Л х 60" В х 11 " Х.Млили Вредност душек ќе стане вашата картичка за искуство за луксузен сон. Одличната технологија за поддршка на креветот ви овозможува да ја почувствувате истата поддршка покрај креветот како и во центарот на креветот.

За производот

Купувачите избираат и