Девојки од Чероки 7- Училишна униформа Твил шорцеви со предни џебови и појас

Девојки од Чероки 7- Училишна униформа Твил шорцеви со предни џебови и појас

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Cherokee е иконски бренд за животен стил на семејството, кој нуди класична обична удобност по прифатливи цени. Училишната униформа на оваа девојка Твил Кратки карактеристики се протегаат флексибилни за крајна удобност! Лесно за миење. Четкана ткаенина од држење.

За производот

Купувачите избираат и