Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сјајот на западните главни девојки Сендбо Сјај

Сјајот на западните главни девојки Сендбо Сјај

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Западен началник прави доверливи семејни обувки од 1891 година. Сите производи се рачно изработени со намера да го задржат носителот сув и удобен во непредвидливо време. Овие забавни светли печатени сандали се за сончеви денови и забава со вода! Направени со водоотпорни материјали, лесни за и исклучени затворање на кука и јамка се таму, така што нема потреба од помош на нив и не треба да се грижите за нив да испаднат. Пукана мастила за цел ден игра и тие се лесен чист материјал, па не се грижите за тоа да ги добиете сандалите валкани западни главни девојчиња, сјај за песочник Сан.

За производот

Купувачите избираат и