Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ограничен премногу кратки ракави на девојчињата и ромпер без ракави со бесплатна лента за глава, 2-пакувања, големини 4-12

Ограничен премногу кратки ракави на девојчињата и ромпер без ракави со бесплатна лента за глава, 2-пакувања, големини 4-12

DEN 479.84
 

Достапно.
Од стока

Слаткиот стил зема два со овие убави ромци од ограничени исто така! Изработена во вкусна ткаенина за удобно чувство, овие ромци се комплетни со појава на главата за забавен финиш. Материјал : 92% полиестер/5% најлон/3% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два ромци и една лента за глава. Деколте : деколте на екипажот. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави и кратки ракави. Ockебови : Ништо. Ограничен премногу ромпер 2-пакет со бесплатна лента за глава за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и