Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чорапи за девојчиња effеферис чорапи, моден кабел плетено колено со високи димензии дете и xs - м

Чорапи за девојчиња effеферис чорапи, моден кабел плетено колено со високи димензии дете и xs - м

DEN 170.24
 

Достапно.
Од стока

Copефери чорапи девојки чорапи, 2 пакувања моден кабел плетено колено високо (мали девојчиња и големи девојки) се одликуваат со забавни и модерни бои, дизајн на кабелски кабел, удобност од памук од рингспун и врвот на престојот. Облечете се нагоре или надолу за слатки модни облеки. Совршено за секојдневно носење, Мери Јанес, лекари, чизми, тениски чевли, училиште, игра и секој ден. Чорапите на effеферис се плетени со високо квалитетна ткаенина, трајна конструкција и супериорна удобност за долготрајно абење. Плетено кабелско плетено колено високи чорапи. Забавни модни бои за фустан, секојдневно, секојдневно носење. Премиум ринг -памук за удобност. Врвот на ребрата одржува чорапи на нога.

За производот

Купувачите избираат и