Вистинскиот Ѕиден Постер Крал-Тигар со Иглички За Туркање, 14.725 22.375

Вистинскиот Ѕиден Постер Крал-Тигар со Иглички За Туркање, 14.725 22.375

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Овие Трендови Меѓународни Вистинскиот Ѕиден Постер Крал - Тигар е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови Вистинскиот Постер За Ѕид На Кралот-Тигар со Иглички За Притискање : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За производот

Купувачите избираат и