Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мала Љубов Од Нојо Пердуви Момче Опремени Креветчето Лист Сет - Пердув Печатење, Шеврон Печатење

Мала Љубов Од Нојо Пердуви Момче Опремени Креветчето Лист Сет - Пердув Печатење, Шеврон Печатење

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики нијанси на морнарица, сива, нане и бела боја за класично момче или родово неутрален дизајн. Украсете ја расадникот на вашето малечко со овој симпатичен лист за креветчиња поставен Од Мала Љубов Од Ноџо! Комплетот на листови за креветчиња од 2 парчиња вклучува два вградени листови за креветчиња во координативни отпечатоци. Комплетот одговара на стандарден душек за креветче со димензии 28 "х 52". Сите парчиња се направени од супер-меки ткаенини за цврсто ноќно спиење. Прекрасните бои во комбинација со дизајнот во тренд го прават овој комплет оној што ќе се истакне во собата на вашето бебе. Нијанси на морнарица, сива, нане и бела боја го прават овој лист за креветчиња симпатичен и разноврсен. Лесно за чистење и нега!.

За производот

Купувачите избираат и