Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за правда секојдневни графички хеланки, големини XS-XLP

Девојки за правда секојдневни графички хеланки, големини XS-XLP

DEN 160.00
 

Достапно.
Од стока

Чувајте ја пријатна и ладна со пар на секојдневните графички хеланки на правдата за девојчиња! Овие симпатични хеланки имаат шарено графичко лого на ногата и супер-комфорна еластична лента за половината-совршени за целодневно носење! Спарете го со нејзината омилена правда за правда за изглед што е симпатична, удобна и забавна! Материјал : 57% памук/36% полиестер/7% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за графичко лого на ногата. Графички печатени хеланки од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

За производот

Купувачите избираат и