Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мултикрафт Дрво Деко Зема 8.25 Пролет Мешавина Избрани

Мултикрафт Дрво Деко Зема 8.25 Пролет Мешавина Избрани

DEN 207.84
 

Достапно.
Од стока

Повеќекратното Дрво е асортиман на слатки, паметни и корисни предмети создадени од дрво. Некои можеби ќе треба да се завршат пред да можат да се користат низ куќата или да им се даваат како подарок на семејството и пријателите. Деко Зема 8.25 " Пролет Мешавина Избрани-Недовршени дрво асортиман : димензионални собереш цвеќиња, пеперутка и лисја. Користете заедно или поединечно. Украсете со : боја, дамки, декупаж, украси и многу повеќе. Приближно мерење : 8.25". Мултикрафт Дрво Деко Зема 8.25 "Пролет Мешавина Избрани 8.25" избрани недовршени декорација зема. Украсете со : боја, дамки, декупаж, украси и многу повеќе. Бидете креативни и облечете подароци, украсете, премногу корисни идеи за наведување.

За производот

Купувачите избираат и