Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Луксузна Книга За Боење За Возрасни: Томас Кинкаде Дизајнира За Инспирација И Релаксација, Волумен

Луксузна Книга За Боење За Возрасни: Томас Кинкаде Дизајнира За Инспирација И Релаксација, Волумен

DEN 687.84
 

Достапно.
Од стока

Боја заедно со мајсторот, Томас Кинкаде, Сликар На Светлината. Од светлечки светилници и пенливи морски пејзажи до села со свеќи и добредојдени предни тремови, опуштете се додека обојувате во оваа смирувачка атмосфера на убавина и инспирација. Во оваа уникатна боенка, шеесет и три од најпопуларните слики на Томас Кинкаде се претставени во боја заедно со уметноста на црната линија со иста слика што треба да се обои. Внесете го светот на сликарот на светлината додека создавате свои изведби на овие класични уметнички дела, вклучувајќи скапоцени Камења како Капелата Аспен, Градината На Молитвата и Скалите до Рајот. Луксузни Книги За Боење : Луксузна Книга За Боење За Возрасни : Томас Кинкаде Дизајнира За Инспирација И Релаксација (Мека).

За производот

Купувачите избираат и