Чизми за мажи во Колорадо Чука

Чизми за мажи во Колорадо Чука

DEN 639.84
 

Достапно.
Од стока

Запознајте го вашиот нов одење, багажникот во Колорадо. Носи како патика, но настапува како багажник. Ако барате сигурна и модерна чевли за да ве одведат долг ден на нозе - овие бујни солидни планинари се за вас. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Двоен постелен јака и облога со јазици.

За производот

Купувачите избираат и