Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американски Занаети Разнобојни Картонски Кутии, Картички И Пликови-Уметност и Занает

Американски Занаети Разнобојни Картонски Кутии, Картички И Пликови-Уметност и Занает

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Американски Занаети Разнобојни Картонски Картички, 40 Картички И Пликови. Овој комплет картички во кутија е совршен за секој производител на картички или за секој што сака само да испраќа белешки до пријателите и најблиските. Користете ги како што се или разубавете ги и прилагодете ги на вашиот примач и пригода. Секоја картичка има прилично дезениран дизајн однадвор со празно бело внатре. Тие доаѓаат со обични бели пликови. Овој пакет содржи 40 5, 75х4. Картички од 375 инчи (четири секој од десет дизајни) и 40 пликови. Увезени. Американски Занаети . Меги Холмс . Отворена Книга . А2 . Картички Со/Коверти. 40 Картички И Коверти. Повеќебоен. Картон. Секоја прилика поздрав картичка.

За производот

Купувачите избираат и