Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Касио Машки Спортски Часовник Отпорен на Кал, Црно Злато ТРТ110Х-1А2В

Касио Машки Спортски Часовник Отпорен на Кал, Црно Злато ТРТ110Х-1А2В

DEN 1017.60
 

Достапно.
Од стока

Тешкиот часовник за мажи касио, отпорен на кал, има 10-годишна батерија, задно осветлување на супер осветлувачот, аларм за вибрации, стоперка, тајмер за одбројување и е отпорен на вода на 100 метри. 48мм Смола Случај. Тежок Дизајн. Отпорен На Кал. 10-Годишно Траење На Батеријата. Супер Осветлувач Задно Осветлување. Аларм За Вибрации. Стоперката. Тајмер За Одбројување. Целосен Автоматски Календар. Сива Смола Ремен. Вода Отпорна на 100 Метри.

За производот

Купувачите избираат и