Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каи Пара Ми Природна Зрачна Фондација, Тан

Каи Пара Ми Природна Зрачна Фондација, Тан

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Природната Сјајна Основа на каи Пара Ми го подобрува тонот и текстурата создавајќи беспрекорна завршница за секој изглед. Нашата формула за дишење, средна покриеност без напор ги затегнува порите и го изедначува тенот. Оваа задолжителна подлога трае со часови и создава совршена кадифена основа за секоја рутина за шминкање. Достапно во 12 природни нијанси. Исчистете ја и подгответе ја кожата пред да нанесете подлога. Испуштете Една Пумпа Од Природна Сјајна Основа на задниот дел од раката и загрејте ја со врвовите на прстите. Нанесете подлога почнувајќи од центарот на лицето и измешајте користејќи четка за шминка или сунѓер. За поцелосно покривање, користете Со Природниот Коректор За Сјај На Каи Пара Ми. Содржи : 1 Ц10174 (Тан) Природна Зрачна Основа (Нето Ст 1.12 мл/ 33 мл) . Секој Каи Пара Ми Природен Зрачи Фондацијата Е ПЕТА Сертифициран Суровост Слободен.

За производот

Купувачите избираат и