Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметнички платно за печатење на умот „Умот“ е злато и дрво “мотивациони цитати и изреки - злато, бело

Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметнички платно за печатење на умот „Умот“ е злато и дрво “мотивациони цитати

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

Умот е важно злато и дрво, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и