Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „$ elfmade coral“ цитати и изреки - розови, бели

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „$ elfmade coral“ цитати и изреки - розови, бели

DEN 318.24
 

Достапно.
Од стока

Самостојно корали, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со тема за цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и