Скептер 9-Галон Морски Резервоар За Гориво Правоаголни Под Седиште Гас Контејнер, Црвено

Скептер 9-Галон Морски Резервоар За Гориво Правоаголни Под Седиште Гас Контејнер, Црвено

DEN 799.84
 

Достапно.
Од стока

Без разлика дали сте искусен чамец или сопственик на брод за прв пат, можете да му верувате на овој резервоар за гас за брод. Резервоарот за гориво нема да се испушти под 5 ПСИ со забележлив оток. Можете да сметате на нас кога станува збор за технологијата на резервоарот за гориво. Паметното и доверливо решение за сите ваши потреби за морско гориво е тука! Скептер Марин е глобален лидер во иновативната технологија на резервоарот за гориво, и овој контејнер за гас не е исклучок.

За производот

Купувачите избираат и