Перко 0869000СТ Издржлив Тип Нерѓосувачки Челик Обетка Прицврстувач на 100

Перко 0869000СТ Издржлив Тип Нерѓосувачки Челик Обетка Прицврстувач на 100

DEN 847.84
 

Достапно.
Од стока

ПЕРКО 0869000СТИ Прицврстувачите За Комунални Обетки Од Издржлив Тип Се користат за инсталација на хардвер на кабинетот во морски апликации. Овој модел на прицврстувачи за обетки се користи за прицврстување на површината на платно. Секој прицврстувач за обетка е изработен од нерѓосувачки челик и е 5/8". Тие доаѓаат во стандардно пакување од 100 парчиња. Се користи за инсталација на хардвер на кабинетот во морски апликации. 5/8 " завртка за самопреслушување. Се препорачува за прицврстување на површината на платно. Изграден од нерѓосувачки челик. Стандардно пакување од 100 парчиња.

За производот

Купувачите избираат и