Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елита Plusенски плус микрофибер целосна гаќичка

Елита Plusенски плус микрофибер целосна гаќичка

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Чувајте го вашиот изглед класичен и удобен со целосниот микрофибер на Елита, плус микрофибер. Одликувајќи се со фигура со високи нозе и скромен пораст, нашата ултрасофт, врвна микрофибер долна облека обезбедува целосна задна покриеност во елегантна силуета. Нежните градежништво, зашиена памучна гума, не-грабеж еластична лента за половината и измислица за истегнување, обезбедуваат целосна удобност што не е пинч. Машината што може да се мие, нашата класична гаќичка за микрофибер ќе ја одржи својата форма преку повеќе миења. Вклучува еден пар гаќички со висок пораст. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Елегантен и удобен микрофибер мешавина со висок пораст плус гаќичка со големина. Ултрасофт Премиум Микрофибер мешавина измислица обезбедува целодневен удобност и дишење. Дизајн со висок пораст со конструкција без удобност. Вклучува еден пар класични брифинзи со висок пораст.

За производот

Купувачите избираат и