Марви Учида Парична Казна Точка Креда Маркери, Сина, 2 Пакет

Марви Учида Парична Казна Точка Креда Маркери, Сина, 2 Пакет

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Марви Учида Сина Фина Точка Маркерите за Боја на Креда ви овозможуваат да ја изнесете вашата креативна страна на најзабавен можен начин. Овој смел прекрасен син маркер ќе го претвори сето она што го создавате во ремек-дело! Овие маркери се со должина од 5 инчи и имаат фина точка за прецизност. Користете го овој маркер за рекламирање за вашиот бизнис, прикажување на специјалитети за ручек, украсување на шофершајбната на вашите автомобили пред големата игра или за да ги направите училишните часови малку повозбудливи. Овој маркер може да се користи на било која не-истурена површина, за да додадете некоја боја и забава на секоја активност. Ознаките може да се избришат колку што е потребно со влажна крпа. Овие маркери се 2 пакет маркери. Големина : 5 инчи Боја : Сина Количина : 2 пакет маркери Боја : Сина. Маркер Совет : Фина Точка (3мм). Количина : 2 по пакување. Овие разноврсни маркери за креда може да се користат на која било нелурозна површина како што се : Табли, Светилки, Табли, Прозорци, Шофершајбни и многу повеќе!. Без разлика дали пишувате, изработувате, рекламирате или украсувате, овие маркери ќе донесат смела, живописна и убава боја во секоја активност.

За производот

Купувачите избираат и