Тенок Пуловер На човекот Ноќта НА Вештерките 3д Печатење ЛЕСНА Теретана За Вежбање Блуза Дуксер Со Долг Ракав

Тенок Пуловер На човекот Ноќта НА Вештерките 3д Печатење ЛЕСНА Теретана За Вежбање Блуза Дуксер Со Долг Ракав

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Воведување на нашиот најнов додаток во колекцијата за машка спортска облека-дуксер со долги ракави, БЕЗ качулка, 3д-печатен!Изработена со прецизни и сложени детали, оваа цврста атлетска облека е дизајнирана за беспрекорно мешање на стилот и функционалноста. Без разлика дали одите на прошетка во паркот, земате кафе во локално кафуле или извршувате работи, крпите се одличен избор. Забелешка : .Без разлика дали удирате во теретана или излегувате за викенд авантура, оваа кошула ви обезбедува да гледате напред без да ја загрозите удобноста.Спарете го со вашите омилени џогери или атлетски шорцеви за лежерен,атлетски изглед.

За производот

Купувачите избираат и