Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Оска Собранието-Компатибилен Со-Ауди П 2.0 Л 4-Цилиндар

Оска Собранието-Компатибилен Со-Ауди П 2.0 Л 4-Цилиндар

DEN 1993.12
 

Достапно.
Од стока

CV Оска Собранието - Компатибилен со 2011 - 2012 Ауди П5 2.0 L 4-Cylinder Note : CV Оска Assembly Contents : Заврши Оска, Упатство Sheet Product Состојба : New Spindle Нут се Вклучени : Yes ABS Прстен се Вклучени : Yes Output Вратило Spline Грофот : 42 Features : - новата оска задржување на нут се добива со секоја единица за кавга-бесплатно инсталација - Boot стеги се пневматски crimped, создавање на совршен печат помеѓу влезниот и домување - CV Вози Оска мерења се потврдуваат по собранието за да се обезбеди соодветна fit - CV Вози Оска дел броеви со HD наставка се тешки-должност апликации - Висок квалитет на маснотии withstands високи температури и висок вртежен момент барања за да се обезбеди траен, сигурен перформанси - Neoprene чизми се дизајнирани со дополнителни јастуци, кога е потребно, да се спротивстави на помал стрес и напукнување - Комерцијален инженерство процеси се осигура дека сите CV Вози Оски се исполнат E. O. форма, одговара и функција - Splines се прецизност валани да се обезбеди соодветно одговара на CV се Вози Оска во парење центар и пренос - Конци се прецизност валани да се обезбеди соодветно одговара кога оска орев е инсталиран - Пренос печат дијаметар е прецизност-машински по термички третман за да се обезбеди правилна површина, промовирање долго печат живот - CV Оска Assembly Compatible Со или Одговара : Позиција : Пред Лево - 2011 - 2012 Ауди П5 2.0 L 4 Cyl Position : Пред Право - 2011 - 2012 Ауди П5 2.0 L 4 Cyl Fits Години : 2011 2012 Преглед Опис на Производот за да се Обезбеди Соодветно Одговара. 2011 2012. Собранието БИОГРАФИЈА Оска.

За производот

Купувачите избираат и