Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бернат Голем Производител Предиво, Еспресо

Бернат Голем Производител Предиво, Еспресо

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Производителот На Бернат Големо предиво е меко и густо тубуларно предиво што брзо се шие. Создателот Биг е достапен во различни нијанси, така што можете да направите проекти за домашен декор за секоја соба во куќата! Одликувајќи се со памучна обвивка, ова предиво за перници може да се пере во машина за лесна нега. Бернат Производител Големо Предиво, Еспресо.

За производот

Купувачите избираат и