Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Двор Роберт Шарени Затворен Надворешен Простор Килим, 5 '3 7 ' 7

Двор Роберт Шарени Затворен Надворешен Простор Килим, 5 '3 7 ' 7

DEN 1168.32
 

Достапно.
Од стока

Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот .

За производот

Купувачите избираат и