Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Безбедносни Брави За Обезбедување И Зајакнување На Надворешните Врати, Сребро

Безбедносни Брави За Обезбедување И Зајакнување На Надворешните Врати, Сребро

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Чуварот На Вратата е лесен за употреба, лесен за инсталирање, исплатлив, безбедносно решение за вашиот дом. Способен да обезбеди врати Во Семејни Домови, станови, Станови и Студентски Резиденции, Чуварот на Вратата е ефикасно решение за обезбедување и зајакнување на надворешните врати. Со можност за нанесување на влезните врати, страничните врати, задните врати, влезовите на гаражните врати и вратите на балконот, Чуварот на Вратата е ефикасна алатка за обезбедување брзи и лесни решенија за изолација на децата. Старателот На Вратата исто така се користи за обезбедување дополнителни безбедносни мерки за родителите на деца со посебни потреби и старатели на возрасни со Алцхајмерова болест кои можат да талкаат. Отпорен на деца и Обезбедува Надворешни Врати. Користи 3 завртки за лесна и сигурна инсталација на дрвени и метални рамки. Лесно за вклучување и исклучување. Атрактивна завршница. Дополнителна Безбедност Дополнителна Безбедност. Карактеристики Се Спротивставува на принуден влез обезбедување на мир на умот. Ефикасно отпорни на деца надворешни врати. Инсталира во минути на дрво или метални врати. Лесен за користење на уредот со пружина. 6 Елегантни завршетоци ќе одговараат на повеќето домашни декори. Спецификации Боја : Сатен Хром.

За производот

Купувачите избираат и