Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Линум Домашен Текстил Турски Памучни Крпи За Раце На Плажа, 35 68

Линум Домашен Текстил Турски Памучни Крпи За Раце На Плажа, 35 68

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Разгалете се со луксузната, исклучително мека, супер абсорбента и брзо сушење персонализирана Забава во рајот пестемал плажа и комплет за рачни крпи. Одликувајќи се со 1 пестемална крпа за плажа и 1 пестемална крпа за раце со раб со јазли и лесно ткаење на телото на птичјото око со обична граница на ткаење, овој комплет може да се користи во бања, спа центар или на плажа за сушење на косата и телото, во просторијата за прав за сушење раце и во кујната за сушење на садовите. Исто така, прави одличен монограмски подарок за вашите најблиски! Персонализираната Забава во рајот пестемал плажа и комплет за пешкири за раце е достапна со прекрасни пенливи букви : а-З. 4-те достапни елегантни бои за крпи : сива, морнарица, морска пена и розова во прав ќе ви го разубават денот! Комплетот вклучува 1 персонализирана пешкир за плажа пестемал и 1 персонализирана пешкир за раце пестемал со пенливи букви а-З. Текстура на птичји очи ткаат со обична ткаат граница и раб со јазли. Еко-пријателски, лесен, брзо сушење, не мувла. Лесно се вклопува во торба за плажа или куфер. 100% Премиум Турски Памук. Измијте во ладна вода, исушете ја машината на тивок оган. Димензии : Пешкир За Плажа Пестемал 68 "Л х 35" В, Крпа За Раце/Гости 43" Л х 21" В.Произведено во Турција. Гордо Украсени ВО САД.

За производот

Купувачите избираат и