Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг ДТМ Галантна Решетка За Крпи За Монтирање На Ѕид, Четкан Месинг

Кингстон Месинг ДТМ Галантна Решетка За Крпи За Монтирање На Ѕид, Четкан Месинг

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Максимизирајте го просторот за закачување на крпи со додавање на оваа современа решетка за крпи од типот скала. Неговите 3 хоризонтални нивоа ќе ви обезбедат 72" простор за закачување крпи додека користите само 5 квадратни метри ѕиден простор. Достапно во многу завршетоци за да одговара на вашиот декор за бања. 3 хоризонтални пресеци за ефикасно сушење. 1 " дијаметар 304 одделение нерѓосувачки челик барови. Цврсти месинг топката заеднички фитинзи и прирабници. Инсталација на ѕид. Вкупна големина : (L)24 "x (W)3 " x (H)32". Завршувањата во боја отпорни на корозија и оцрнување нудат издржливост и години на убавина. Отпорен на ' рѓа. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци.

За производот

Купувачите избираат и