Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кајун Лут Сос на затараин, оз

Кајун Лут Сос на затараин, оз

DEN 111.68
 

Достапно.
Од стока

Земете автентичен Вкус На Њу Орлеанс Со Лут Сос Од Затараин Кајун. Нашата уникатна, избалансирана мешавина од стари црвени пиперки и вистински, големи парчиња лук создаваат смела топлина и вкус што можете да ги вкусите и видите. Доволно е разноврсна за употреба со сѐ, од џамбалаја до гумбо, јајца и крилја! Започнете го вкусот на речиси ништо со кајун лут сос со исклучителен квалитет! Новото филтрирано шише ви овозможува да истурите и нанесете топлина како што сакате-бидејќи одличниот вкус не е нешто од што треба да се плашите.Традиција Во Њу Орлеанс Од 1889 Година Направена Со Вистински Стари Црвени Пиперки И Лук.

За производот

Купувачите избираат и