Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Засекогаш невестата Карат Т.В. Багет и тркалезен дијамант Стерлинг Сребрена годишнина од групата

Засекогаш невестата Карат Т.В. Багет и тркалезен дијамант Стерлинг Сребрена годишнина од групата

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Овој 1/6 Carat T.W. Багет и тркалезна дијамантска годишнина од бендот е поставен во сребро. Оваа елегантна лента има наизменични станици поставени со дијаманти со тркалезни и багета, со тркалезни дијаманти распоредени во умна шема со четири лисја со кловер со чудо. Фали зачудувачки 1/6 карати од дијаманти направени во сребро и брилијантна полирана завршница, тоа е годишнина од прстенот што ќе биде горда да ги носи. Засекогаш невеста 1/6 Карат Т.В. Багет и тркалезна дијамант Стерлинг сребрена годишнина од опсегот : Квалитет на дијамант : J-I3 Diamond Тежина : 1/6 Carats Metal : Стерлинг Сребрена Величествена годишнина прстен достапен во 3 големини на прстенот : 6.

За производот

Купувачите избираат и