Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Алтернаторите на Valeo Premium се 100% нови производи (не повторно воспоставени); 100% нови компоненти и јадрото ја елиминираат предвремената неуспех за зголемена издржливост во рамките на единиците за повторно воспоставување; Сите делови се апликации специфични за точно вклопување; Премиум ретки магнети на Земјата го зголемуваат излезот на алтернаторот без да ја зголемат големината за подобра ефикасност; Сите апликации одат под тестирање на екстремна состојба до 6 месеци за да се обезбеди сигурност под најтешките услови и електричните побарувања; Високата отпорност на топлина, вибрации и загадувачки честички помага во одржување на максималниот излез на полнење.; Дел број 439878 е оригиналниот дел од опремата што сега е достапен во задниот дел. Дополнителни карактеристики Волти : 12. FITS Изберете : 2014-2017 Mercedes-Benz S 63 AMG 8 CYL 5,5 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и