Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Винего Сет На Ткаенина Трпезарија Столици Средината На Векот Дневна Соба Столици Без Раце Странични Столици Со Цврсто Дрво Нозе За Кујна Соба, Сива

Винего Сет На Ткаенина Трпезарија Столици Средината На Векот Дневна Соба Столици Без Раце Странични Столици Со Цврсто Дрво Нозе

DEN 3679.84
 

Достапно.
Од стока

Винего комплет од 4 трпезариски стол е тапациран во 100% полиестерска ткаенина, удобен и софистициран и за трпезаријата и за кујната. Карактеристики : -Тапациран во 100% полиестерска ткаенина за најголема удобност-Современиот стил ќе додаде елеганција во секоја просторија-Закривениот и тафтуван потпирач за грб додава шармантна елеганција-Цврста конструкција на рамка од тврдо дрво И нозе-Пластични стапала на нозете за да се спречи гребење на подот-лесен За составување (вклучени алатки и упатства) Спецификации : Максимален капацитет : 300 фунти Седење Димензија : (W X D) Димензија На Потпирачот За Грб : (W X) ж) Висина На Седиштето : 16,9 инчи вкупна димензија : ( w x d x h) Пакетот Вклучува : -столици за јадење (сет од 4)- инсталација хардвер-алатка за инсталација-прирачник за инсталација-ако Имате Какви Било Прашања, слободно контактирајте не~ е-пошта за услуги на клиентите : hofficeservice@ ако сакате да купите комплет за трпезариски столчиња на отворено, Имаме И Производи за да изберете~ vineego 9 парче надворешна Трпезариска Маса и столовиickан Плетен) винего 9 парче отворено трпезариска маса И Столици Во собата (Метал) винего 5 парче отворено трпезариска маса и столици во собата (метал).

За производот

Купувачите избираат и